Půjčovna štěstí

Půjčovna štěstí

Nacházíte se na dně? Myslíte si, že byste se mohli mít lépe? Máte před důležitým pohovorem či zkouškou a potřebujete si Váš úspěch pojistit tak, aby vyšel? Řešíte životní rozhodnutí a potřebujete se rozhodnout správně? Není nic snazšího, než se obrátit na nás! Naše firma totiž jako jediná na světě zapůjčuje štěstí.

Jak tato služba funguje?

obraťte se na nás co nejdříve, protože štěstí nemáme na rozdávání a tak se snadno může stát, že kdo dřív přijde (případně kdo se lépe usměje), ten dřív mele. Důležitým údajem pro nás je také sdělení termínu, kdy budete naše štěstí potřebovat a kdy nám ho vrátíte zpět.

Co za to?

Služba je to unikátní a není zde pevně stanovený ceník. Každá dávka štěstí je totiž individuální pro danou osobu a pro danou potřebu, takže se vždy předem jednoznačně domluvíme, co za to 🙂

Máte dotazy?

Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat přes FB, teams, email, telefon, SMS, ICQ či SKYPE a budeme se na Vaše dotazy snažit odpovědět nejpozději do 8 pracovních hodin.

POZOR – speciální akce!

Po dobu října 2021 se stačí jmenovat Petra Meluzínová a obrátit se na nás. V tu chvíli máte automaticky 50% slevu na tuto službu (pokud budete platit např. masáží zad, ta může být o půlku kratší. Budete-li platit bábovkou, bude nám stačit jen polovina), případně zdarma rozšíření na dvojnásobné dávky štěstí (například zdarma doplníme zážitky ze signal festivalu, kde se o vás kompletně postaráme a zajistíme, abyste si štěstí užili a vytvořili perfektní zážitky).

Nevěříte? Vyzkoušejte nás a nebudete litovat!